Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Лікування поперекового остеохондрозу

Лікування поперекового остеохондрозу

Лікування поперекового остеохондрозуЛікування поперекового остеохондрозу це цілий комлекс завдань. Основні завдання при лікуванні поперекового остеохондрозу це і усунення дратівливих і здавлюючих факторів в хребті, це і формування рухливої системи, і стимулювання реакцій, спрямованих на відновлення, а так само придушення патологій.

Лікування поперекового остеохондрозу необхідно проводити тільки після огляду фахівцем і проводять так:
1. вирішити проблему больового синдрому – можна зробити в будь-якій лікарні чи поліклініці або самостійно шляхом застосування компресів, знеболюючих препаратів, натирання, спеціальних коктейлів.
2. надання симптоматичної допомоги – введення медичних препаратів, таких як каак лазикс, фуросемід, баралгін, нікотинова кислота і так далі.
3. власне саме лікування – введення пролонгованих гормонів, фізіотерапевтичні процедури, спрямовані на лікування поперекового остеохондрозу, мануальний вплив (легкий масаж).Лікування поперекового остеохондрозу
4. відновлююче лікування – відновлення рухових функцій, проводиться найчастіше в реабілітаційних відділеннях лікарень і поліклінік, або закладах санаторно-профілакторного плану.
5. остаточна фаза  лікування поперекового остеохондрозу.
Після проведення всіх необхідних процедур беремо на замітку пам’ятку та робимо профілактику остеохондрозу і радимо всім своїм знайомим.
Щоб не допустити лікування поперекового остеохондрозу, рекомендується спати на жорсткому ліжку (так як хребет не буде прогинатися)
Якщо відчули біль у попереку, то високі підбори не рекомедуються.

Залишити коментар