Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Лікування хронічного бронхіту

Лікування хронічного бронхіту

Лікування хронічного бронхітуВосени традиційно загострюються багато хронічних захворювань: пієлонефрити, тонзиліти, хронічні бронхіти. Іноді досить просто потрапити під дощ, пройтися в намоклому взутті, як тут же починається болісний кашель, який триває кілька місяців. Сприяючим чинником може бути куріння, яке перешкоджає природному очищенню бронхів.

Діагноз хронічного бронхіту ставиться на підставі об’єктивного дослідження і методів фізикального обстеження. Термін «хронічний» застосуємо до бронхіту, якщо кашель триває не менше 2-3 місяців в році, протягом не менше 2 років. Об’єктивно, у хворих з хронічним бронхітом, вислуховуються сухі (за наявності сухого кашлю) або вологі хрипи. Загострення захворювання відбувається звичайно на тлі вірусної або бактеріальної інфекції.
Лікування хронічного бронхіту повинно бути комплексним і включати в себе як ліки, так і засоби народної медицини.


У схему лікування хронічного бронхіту обов’язково повинні бути включені:
1. Антібіотікі (групи макролідів, амінопеніціллінів або цефалоспоринів)
2. Засоби для відновлення бронхіальної прохідності (бронхолітики, муколітики, відхаркувальні).
3. Засоби для нормалізації імунітету (настоянка елеутерококу, жень-шеня, ехінацеї).
4. Так звані засоби пасивної імунізації, тобто ліки, до складу яких входять готові антитіла проти основних збудників бронхолегеневої інфекції (Бронхо-муна).лікування хронічного бронхіту
Лікування хронічного бронхіту може включати в себе оксигенотерапію, лікувальну фізкультуру (дихальні вправи), фізіотерапію, фітотерапію (лікування за допомогою трав).
Лікування хронічного бронхіту за допомогою лікарських рослин повинно бути досить тривалим. Для лікування бронхіту з успіхом можуть використовуватися наступні трави: мати – і – мачуха, чебрець, корінь алтея, подорожник, солодка.
Для того щоб лікування хронічного бронхіту увінчалося успіхом, хворим рекомендується повна відмова від куріння, використання очищувачів повітря та іонізаторів в спальні.

Мітки:

1 коментар до запису “Лікування хронічного бронхіту”

  1. […] кашлю у дитини можливо як за допомогою лікарських препаратів, так і за допомогою народних засобів. З лікарських […]

Залишити коментар