Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Лікування часником

Лікування часником

лікування часникомЧасник містить особливі речовини – фітонциди, які володіють сильними бактерицидними і бактеріостатичними властивостями, саме фітонциди роблять лікування часником ефективним при багатьох захворюваннях. Характерний різкий запах пояснюється вмістом у часнику ефірної олії діаллілдісульфіда. Крім цього часник містить безліч мікроелементів: Na, K, Ca, Mg, I, вітаміни С, D, B, ферменти і кислоти (кремнієву, фосфорну, сірчану).

Лікування часником можливо як за допомогою народних рецептів, так і за допомогою запатентованих лікарських засобів, які можна купити в аптеці: аллохолу, алліціла, аллістата. Часник ефективний для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, вірусних та бактеріальних захворювань.
У народній медицині часник застосовується у вигляді соку, олії, настоїв, настоянок і т.д.
Сік з часнику – потужний антисептик, тому з успіхом використовується для лікування інфекцій шкіри, інфікованих ран, раку шкіри з вторинним інфікуванням, різних шкірних захворювань, таких як екзема, бородавки, мозолі. Краще всього використовувати свіжоприготовлений сік, але якщо немає можливості готувати його регулярно, можна «законсервувати» його, шляхом додавання етилового спирту і зберігати 1.5-2 місяці.
Часникова олія використовується для лікування патологій ЛОР-органів і захворювань порожнини рота. Лікування часником, у вигляді відвару, використовується рідше, так як при приготуванні відвару випаровуються фітонциди і ефірні масла, лікувальний ефект роблять тільки солі і мікроелементи.
Для лікування часником краще брати головки з великими зубками, свіжі, без видимих пошкоджень. Ємність, в якій буде зберігатися відвар, масло або часниковий сік повинен бути чисто вимитими з щільною пробкою, щоб виключити можливість випаровування ефірних масел і фітонцидів.
Важливо: лікування часником повинно проводитися з обережністю, якщо є патологія нирок, виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки, вагітність.

Залишити коментар