Ви знаходитесь тут: Головна > Все про масаж, Здоров'я > Користь еротичного масажу

Користь еротичного масажу

еротичний масаж

Користь еротичного масажу безумовна. Можна розібрати найважливіші позиції.

Вивільнення сексуальної енергії – найбільш значимий фактор. Відомо, що сексуальна енергія – найпотужніша і продуктивна. Якщо накопичена енергія не знаходить свого вивільнення у людини, як у чоловіка, так і у жінки, утворюються затори і внутрішні бар’єри. Якщо сексуальна енергія не виходить тривалий час, то її внутрішнє скупчення може призвести до психологічних затискачів – від невдоволення собою, розвитку комплексу неповноцінності, до стану стійкої депресії.

Красномовним прикладом потужності, сили сексуальної енергії є зачаття нового життя при статевому акті, коли сексуальна енергія партнерів з’єднується, посилюється, і передається нового життя.еротичний масаж

Еротичний масаж розфарбовує новими фарбами чуттєвість, підсилює збудження, пробуджує сексуальну енергію, і дає дуже сильні імпульси до її вивільненню. Ерогенні зони в процесі еротичного масажу пробуджуються з більшою силою, відроджується їх чуттєвість, вони стають більш «чуйними», податливими. А це, в свою чергу, підсилює статеву функцію, підвищує чуттєвість тіла.

Щоб спробувати справжній еротичний масаж потрібно відвідати салон, де роблять еротичні масаж, наприклад salony.org – ціна та якість обслуговування вас приємно здивують.

Порушення, емоційність сприяють посиленню кровообігу в організмі. А це, в свою чергу, веде до поліпшення роботи не тільки внутрішніх органів, а й оновленню шкірних покривів, загальному омолоджуванню організму.еротичний масаж

Психологічна рівновага, гармонія, умиротворення і спокій наступають лише у разі повної релаксації, розслаблення організму. Боді масаж, так само, як і повноцінний секс – прекрасний помічник у цьому питанні. Піклування про зміцнення сімейних відносин – дуже важливий фактор протягом спільного подружнього життя. Нові почуття і яскраві емоції неможливі без різноманітності сексуального життя подружжя. Винахідливість і повна розкутість у сексі виводять відносини чоловіка і дружини на інший рівень. А нескладні прийоми еротичного масажу навіть у власній спальні або ванній кімнаті здатні не тільки скрасити звичний секс, але і подивитися новим поглядом один на одного.

Варто тільки прибрати внутрішні помилкові обмеження, сімейне життя заграє новими і більш насиченими фарбами. Як бачимо, користь еротичного масажу безумовна і багатогранна. Спробувавши одного разу, захочеться повторити це знову і знову.

Залишити коментар