Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Корисні поради > Коли краще вагітніти?!

Коли краще вагітніти?!

Коли краще вагітніти

На жаль, планування вагітності до теперішнього часу не є загальним правилом. Але якщо Ваша сім’я у своїй еволюції досягла того, що, по-перше, може дозволити собі вагітність в певний момент, а, по-друге, може зробити цю вагітність реальним фактом, то слід знати: чим вище до моменту зачаття рівень здоров’я майбутніх тата і мами, тим здоровішою буде дитина.

Тому бажано:


–  Перевірити стан свого здоров’я і, якщо треба, підлікуватися;

–  Обов’язково відвідати стоматолога;

–  Гарненько відпочити (оптимально – провести відпустку не на дивані, а на природі);

–  «Зав’язати» з різними шкідливостями (курінням, вживанням міцних напоїв, пильнуваннями біля телевізора);

–  Максимально обмежити контакти з побутовою хімією та використання фармакологічних засобів;

–  Частково обмежити сексуальну активність.
Коли краще вагітніти
Багатьох хвилює пору року, місяць і навіть конкретний день коли краще вагітніти. Щодо дня нічого сказати не можу (це краще з’ясувати у астрологів), а відносно пори року зауважу наступне. Максимальний рівень здоров’я конкретної людини припадає на осінь (вересень-жовтень): достатня кількість свіжих овочів і фруктів, літній відпочинок (сонце, повітря, вода, фізичні навантаження). З іншого боку дуже добре, коли дитина народжується восени – легше організувати загартовування, попереду зима (складніше буде перегріти). Знову-таки дуже добре, коли перше півріччя життя дитини припадає на зимові місяці – ще діє імунітетдо до багатьох вірусів, що дістався від мами , отже, помітно менша ймовірність захворіти.вагітність

Коли краще вагітніти

Логіка, швидше за все, полягає в тому, що при відсутності у майбутніх батьків серйозних проблем зі здоров’ям планувати зачаття слід на січень-лютий, щоб восени народити. Ну а якщо здоров’я не в порядку – краще вагітніти восени.

Особливе питання – вік майбутньої мами. Зрозуміло, що в 18 років Ви будете здоровіше, ніж у 35. Але головне все-таки в тому, щоб Ви народжували дитину для себе, а не в якості подарунка бабусям і дідусям. Тому краще бути мамою в 30 років, ніж зозулею в 18.

І ще. Навіть заводячи цуценя, люди, як правило, думають про те, де воно  буде спати, якщо воно буде,  і хто з ним буде гуляти. Народженому Вами дитинчаті саме Ви і тільки Ви зобов’язані забезпечити життя, гідне людини.

3 коментарі до запису “Коли краще вагітніти?!”

  1. Марина сказав:

    Главное – что-бы ребенок был желанным.

  2. Натали сказав:

    это без сомнений

  3. Ольга сказав:

    Для меня, ребенок – это большая ответственность! Все-таки, простите, новое поколение создаем! Важно, чтобы для него было все комфортно и не напрягало

Селище Піщане здесь

Залишити коментар