Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Йога для дітей

Йога для дітей

йога для дітей

йога для дітей

Здоров’я, гнучкість,- це те чому  увагу необхідно приділяти  всім з ранніх років, власне тому був придуманий дитячий варіант йоги з урахуванням фізичних, фізіологічних і психічних особливостей маленького чоловічка.

Асани – це пози для йоги, для розвитку координації, фізичної сили, своєї гнучкості та витривалості тіла, нормально годяться і для дітей. Не всі йогівські пози прості в застосуванні, тому вони підтримують силу волі. Ці захоплюючі вправи зміцнюють м’язи, роблять суглоби краще, рухи дитини буде прекрасними і плавними.
Особливо хороша йога учням 1-7 класів, так як саме в цьому віці у дитини закладаються основи. Йога допомагає виробити гнучкість, непогану поставу і координацію і потім уникнути таких хвороб хребетного стовпа як, наприклад, сколіоз. Ще йога збільшує опірність різноманітних захворювань і зміцнює організм. Добре знімає стрес. Нею можна навіть займатися у власній квартирі.
Вона пускає в хід дитячу активність, тобто йога  незвично потрібна неврівноваженим, знервованим, які не вміють сконцентруватися, недбалим дітям. Аргументовано, що школярі, які практикуються йогою, більш суворі до себе.

йога для дітей

йога для дітей

У перехідному віці йога підсобить перемогти невпевненість в собі і прийняти фізичний і душевний спокій. Практики сприятимуть виробленню спокою і зосередження, а статистичні пози і енергетичні системи вправ дозволять підліткам мати хорошу форму і поряд з цим підвищити собі самооцінку.
Але все одно, незважаючи на не малі відмінності в способах викладання йоги для різні людей, загальним поглядом для них є важливість динамічності та різноманіття.
На практиках дитячої йоги спеціальні пози поєднуються з рухливими іграми. З боку може виглядати, що діти бігають як зазвичай, і тільки на малий час знаходячи статичні пози, але в реальності дане заняття дає розрізнений позитивний ефект: укріпляє хребет, удосконалюється постава і координація, дається гнучкість. До того ж, дітлахи не втрачають зацікавленості, не втомлюються.
Завдання досвідченого майстра з йоги – спрямувати дитячу енергію в потрібне русло, на зміцнення здоров’я, прищепити тягу до здорового способу життя та вироблення позитивного погляду на світ.

Клиника призма на подоле отзывы имеет только самые отборные благодаря высокому качеству..

Залишити коментар