Ви знаходитесь тут: Головна > Краса > Ідеальна фігура

Ідеальна фігура

Ідеальна фігураУ своєму прагненні знайти ідеальну фігуру жінки деколи йдуть на необгрунтовані вчинки. Виснажуючи себе дієтами і посиленими тренуваннями, часто не тільки не отримують користі, але і заподіюють непоправної шкоди своєму здоров’ю. Перш за все треба зрозуміти, що означає сам термін – ідеальна фігура?


Ідеальна фігура – це стандарт краси, нав’язаний нам засобами масової інформації, що пропагують моду на певний тип зовнішності. Стандарти краси різні в різні епохи і в кожній країні вони теж свої. Так чи варто прагнути до цих заповітних 90-60-90? Тим більше, що зараз все частіше можна почути про те, що на подіумах з’являються моделі більш пишних форм, тобто йде тенденція до чергової зміни сучасного стандарту жіночої краси.Ідеальна фігура

Звичайно, від надмірної ваги треба позбавлятися, адже зайві кілограми змушують працювати наші органи в режимі перевантаження. Яку вагу вважати ідеальною? А хіба вона може бути ідеальниою? Людина це  живий організм, який схильний до впливу земних біоритмів, що впливають так само і на його вагу. На протязі тижня вага змінюється в ту або іншу сторону в межах 1 – 2 кілограмів. Так що не має сенсу кожен день мучити ваги. Головне те, як ми самі себе відчуваємо.
Нормальним для нас є така вага, при якій ми відчуваємо себе здоровими, повними сил і енергії. Потрібно так само виходити і з особливостей будови конституції нашого тіла , яка залежить від типу скелета. Людина, з тонким кістяком буде виглядати стрункіше людини, скелет якої відноситься до великого типу, при однаковій ступеня вгодованості.
Якщо Ви вирішили, що зайва вага все-таки присутня, треба проаналізувати з якої причини набираються обтяжливі Вас кілограми. Перегляньте раціон свого харчування, він повинен бути різноманітним, не переважають чи в ньому будь-які продукти, що сприяють набору ваги. Якщо такого переважання не спостерігається, то можливо потрібно зменшити загальну кількість вживаної їжі.Ідеальна фігура
На засвоєння їжі впливає швидкість обмінних процесів організму. При малорухливому способі життя ця швидкість знижена і корисні речовини з їжі йдуть не на вироблення енергії, а відкладаються в жировому прошарку. Деякі люди, з високою швидкістю обмінних процесів можуть з’їдати досить велику кількість їжі без шкоди для своєї фігури. Що б зменшена порція їжі здавалася кориснішою, потрібно взяти тарілку меншого діаметру. Так можна обдурити свій ненаситний шлунок.
Потрібно відмовитися від постійних перекусів. Морозиво в жаркий день, насіння в перервах між роботою, горішки в кіно – все це сприймається, не більше, як приємне проведення часу, але якщо порахувати кількість уживаних у такі хвилини калорій і помножити їх кількість на кожен день, можна виявити джерело поповнення жирових запасів.
Часта причина надлишкової ваги – це підірване здоров’я, втім як і підірване здоров’я може стати наслідком надмірної ваги. Замкнуте коло, яке важко розірвати. У будь-якому випадку потрібно проконсультуватися у лікаря з цього приводу.
У своєму прагненні до досконалості, постарайтеся, що б питання, як схуднути до Нового року не став для Вас нав’язливою ідеєю. Адже кожна з нас унікальна і прекрасна. І кількість сантиметрів на нашій талії не повинно відображатися на якості життя.

Мітки:

Сайт вам в помощь: baboss.ru думаю найдешь

Залишити коментар