Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Хвороби органів травлення

Хвороби органів травлення

Хвороби органів травлення включають в себе величезний перелік захворювань, оскільки шлунковокишечний  тракт складається з багатьох органів: стравоходу, шлунка, тонкого, товстого кишечника і прямої кишки. Крім того система органів травлення включає в себе підшлункову залозу, жовчний міхур і печінку. За статистикою, хвороби органів травлення у нас в країні займають 3-е місце серед усіх захворювань. Велику частку складають гастрити та виразкові хвороби.


«Нажити», що називається, собі хвороби травної системи можна з дитинства. У Росії, за останні 10 років, число хронічних захворювань зросла до 30%, хвороби органів травлення має кожна п’ята дитина. Основними причинами подібних явищ вважається відхід від домашньої кухні, порушення режиму харчування. Ранковий перекус поспіхом, відсутність гарячого сніданку породжує у дитини спазми шлунка, які згодом можуть стати великою проблемою. Потім замість нормальної їжі в школі – солодке й жирне, яке наявністю консервантів і стабілізаторів перекриває доступ в організм корисних речовин. І закінчується день дуже щільним вечерею, яка дає непотрібне навантаження травній системі в нічний час.

Пристрасть дітей до цукру призводить до зниження захисних властивостей ротової порожнини, перешкоджає всмоктуванню вітамінів групи В, внаслідок чого дитина починає скаржитися на м’язові болі, біль у животі, стає дратівливою, втрачає м’язову силу. Вміст у  консервах і «шипучки» фосфорної кислоти не дає всмоктуватися кальцію і вітаміну D, що приносить велику шкоду кістковій системі. Повернення до традиційного харчування, натуральним продуктам, що виростають у вашій місцевості – ось запорука безпеки здоров’я дитини і надійна профілактика хвороб органів травлення.
Що стосується дорослої частини населення, то всі зростаючі темпи життя значно підірвали здоров’я у більшості працездатного населення. Статистика говорить, що кожен другий працюючий чоловік має хвороби органів травлення і не підозрює про це. Нав’язуваний нам західний спосіб життя, з їх системою фастфудів, стресовий фон, який ллється з радіо і телебачення, властиві російському менталітету рясні застілля і при цьому зневага спортом – все це провокує хвороби органів травлення.

Залишити коментар