Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Хвороби матки

Хвороби матки

Хвороби маткиШироке поширення хвороб матки, зробило можливим існування досить похмурого прогнозу вчених, що до 2025 року природне зачаття, включаючи зимове зачаття, залишиться доступним для дуже малої частки населення. Причиною тому служить масове поширення захворювань органів репродуктивної системи людини, яке не стримує навіть значний ріст медичних технологій. Тут мова піде про захворювання самого важливого репродуктивного органу – матки.

Зростання хвороб жіночих репродуктивних органів взагалі, і хвороб матки, зокрема, слід розглядати як наслідок несвоєчасного звернення до лікаря. До того ж, нерідко жінки використовують в якості універсального лікування який-небудь розрекламований препарат, знищуючи тим самим і здорову флору репродуктивної системи, що призводить до дисбактеріозу та «заганяє» захворювання вглиб.
На жаль, не всі хвороби матки можна запобігти. Не піддаються профілактиці фіброміома матки, опущення матки і випадання. Якщо у вас порушений менструальний цикл, причиною чого може бути гормональний збій в організмі, не відкладайте візит до лікаря. Своєчасна допомога фахівця позбавить вас у майбутньому від багатьох проблем: міоми матки, поліпів шийки і тіла матки, ерозії і раку.
Міома або фіброміома матки, відноситься до найбільш поширених хвороб матки, і являє собою доброякісне розростання м’язової тканини матки. Заявити про себе вона може лише частими кровотечами. Для лікування призначають, як правило, гормональну терапію, або оперативне втручання.Хвороби матки
Хвороби матки можуть бути викликані попаданням патогенної флори в тіло матки. Так може розвинутися запалення слизової матки – ендометрит, під впливом стрептококів, стафілококів, гонококів та ін. Лікується це захворювання медикаментозно і за допомогою лазерної терапії.
Поліпи матки можуть виникнути не тільки внаслідок гормональних порушень, але і при наявності таких захворювань як міома матки, запалення придатків матки, аденоміоз. В даний час існує декілька способів позбавлення від поліпів. Це і антибактеріальні, протизапальні препарати, гормони або видалення, в запущених випадках, за допомогою вискоблювання або відкручування.
Хвороби матки, також як і хвороби інших статевих органів, можуть виникнути від раннього початку статевого життя і великої кількості партнерів. Рак шийки матки не щадить і молодих (до 35 років), у той час як рак тіла матки найчастіше обирає жінок 40-45 років.

Залишити коментар