Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Лікування > Естетична стоматологія – пластична операція для зубів

Естетична стоматологія – пластична операція для зубів

стоматологіяФактично естетична стоматологія виконує роль пластичної операції зубів. У розвинених країнах вона досить широко затребувана, а зараз стає популярною і у нас. До того ж, вона, покращуючи зовнішній вигляд, ще й значно підвищує функціональність зуба.

Кому потрібна естетична стоматологія
Ідеальними від природи зубами володіють лише одиниці. З віком стан зубів значно погіршується. Навіть при самому ретельному догляді, на емалі виникають сколи, темні плями, мікротріщини. Може також відбуватися викривлення зубів. Люди з проблемними зубами починають соромитися своєї посмішки, перестають брати участь в обговореннях, остерігаються зайвий раз відкрити рот при розмові. Часто це призводить до зниження самооцінки, пригнобленого настрою і навіть нервових розладів. У більшості з нас існує підсвідомий страх перед походом в стоматологічний кабінет. Але досягнення сучасної медицини зробили послуги дантистів практично безболісними, дискомфорт пацієнтів зводиться до мінімуму, тим більше при виправленні естетичних недоліків. А позитивний результат досягається в досить короткі терміни.
Виправлення положення зубів і виправлення прикусу – найбільш тривалий і неприємний процес. Вирівнювання зубів проводиться за допомогою брекетів, спеціальних дужок, нанизаних на дугу. Надаючи постійний тиск, вони змушують зуби вирівнюватися. Носять брекети досить довго, до остаточного виправлення положення зубів зняти їх можна, це, звичайно, створює певні незручності. Але сьогодні ці пристосування навчилися робити практично невидимими, а в окремих випадках навіть видавати за прикраси.

Реставрація зубів
Реставрація здійснюється за допомогою світловідбиваючого композиту, що містить керамічні частинки. Ця процедура вирішує одночасно естетичні та функціональні проблеми. Застосовуваний для реставрації композит практично не відрізняється за зовнішнім виглядом від натуральної емалі. Дантист-професіонал індивідуально підбере колір, насиченість, прозорість для кожного пацієнта. У разі втрати частини зуба внаслідок карієсу, виконується бондінг – закріплення спеціальних сумішей на зубах за допомогою спеціальних клеїв-адгезивів і полімеризацій ламп. Така процедура дозволяє захистити оголену частину кореня, збільшити довжину або ширину зуба. Завершує реставрацію шліфування та полірування, після чого поверхня зуба практично не відрізняється від природного.реставрація зубів
З метою маскування зіпсованого зуба, коронки і мости застосовувалися з незапам’ятних часів. На відміну від традиційної, естетична стоматологія використовує тільки безметалеві технології. Основною альтернативою коронкам виступають вініри – надзвичайно тонкі композитні (керамічні) пластинки. Вони кріпляться за допомогою сучасних адгезійних матеріалів, що забезпечують особливу стійкість фіксації. Процедура здійснюється безболісно і в короткі терміни, оскільки не вимагає обточування зубів і видалення нерва. Методика реставрації зубів за допомогою вінір сучасна та не потребує багато зусиль від пацієнтів.
реставрація зубів

Звичайно потрібно завжди звертатись тільки до перевірених стоматологічних клінік, в яких працюють справжні дантисти-професіонали з великим досвідом роботи. Щоб знайти хорошу клініку в вашому місті скористайтесь пошуком та  переглядом відгуків в інтернеті. Якщо ви знаходитесь в Києві вам потрібно в будь-якій пошуковій системі в інтернеті задати пошук “виниры в Киеве ” і перед вами з’явиться безліч різноманітних стоматологічних клінік. Перед відвідуванням будь-якої клініки обов’язково узнайте відгуки про цю клініку та її працівників у своїх знайомих та друзів. І пам’ятайте сучасна естетична стоматологія зовсім безболісна та не страшна процедура.

Залишити коментар