Ви знаходитесь тут: Головна > Все про масаж > Еротичний масаж

Еротичний масаж

що таке еротичний масаж

Сексуальне життя будь-якої людини повинне бути яскравим і різноманітним. Чудовий засіб розфарбувати його колірну палітру – збуджуючий масаж. Він стане самою приємною прелюдією для пари з будь-яким стажем статевого життя. І не тільки прелюдією. Еротичний масаж вносить в інтимне життя романтизм. Хтось скаже, що його потребують в основному жінки, які заводяться набагато повільніше своїх партнерів. Нічого подібного. Чоловікам масаж потрібний нітрохи не менше. Адже він не тільки збуджує, але й знімає напругу, розслабляє, змушує забути про проблеми, нарешті. А якщо дівчина володіє мистецтвом масажу, вона може збудити хлопця до такого ступеня, що він забуде про все на світі. У чому ж полягає таке вміння?


Який масаж можна вважати еротичним або збуджуючим? Так, в принципі, будь-який, якщо він складається з ніжних погладжувань, легких натиснень і торкань і здатний довести хлопця до збудження. Хворобливі викручування, розтягування і удари в даному випадку не годяться. Навряд чи вони сподобаються  молодій людині з нормальними сексуальними вимогами. Скоріше, навпаки. Є думка, що сексуальним є тайський масаж. Однак це не так. Тайський масаж спрямований на загальне оздоровлення і включає в себе масу прийомів, що не мають зовсям ніяких відношень  до еротичних пестощів та прийомів. Хоча деякі з них (наприклад, масаж стоп) можна цілком застосувати і в зеротичному  масажі.
інтимний масаж
В цілому для того, щоб зробити хороший інтимний масаж, потрібно знати ерогенні точки чоловіка. Але для початку необхідно допомогти йому розслабитися. Якщо хлопець напружений або стурбований якимись проблемами, навіть самі вмілі дотики навряд чи налаштують юнака на потрібну хвилю. Тому заманюємо його у ванну з теплою водою, тремо коханому спинку, легкими рухами втираємо у волосся шампунь, кінчиками пальців одночасно масажуючи скроні.

Потім можна перейти до точкового масажу долонь і пальців ніг хлопця. Пальці ніг – взагалі одна з самих чутливих ерогенних зон чоловіків, тому напевно улюблений стане після їх оброблення скоєно податливим. Ось тут-то непогано буде перевернути його на живіт і, змінюючи легкі рухи на більш інтенсивні, помасажувати зону вище куприка і область між лопатками. Такі дії краще чергувати з ніжними поцілунками. Інакше є шанс, що чоловік не збудиться, а засне. Цілувати можна шию, мочки  вух, ділянки за вухами – всі місця, при ніжному дотику до яких хлопця кидає в тремтіння. Ну, а потім, коли майже кожен міліметр чоловічого тіла буде обласканий, настане черга дотиків до геніталій коханого – до голівки пеніса і мошонки. Тут вже треба діяти в залежності від того, що чоловікові більше подобається. Хтось віддає перевагу ніжним  дотикам, а хтось стисканням посильніше.

Возбудити чоловіка можна не тільки руками, але і різними  масажними інструментами.

2 коментарі до запису “Еротичний масаж”

  1. Наталі сказав:

    я також хочу навчитись робити еротичний масаж

  2. Вика сказав:

    Краще масаж почати з кінчиків ніг, доволі інтенсивно промасажувавши кожен пальчик і стопи взагалом. Розслабивши кінчики ніг, приступити до самих ніг проте вже більш ніжно… піднімаючись вище до сідниць, наче ненароком, доторкнутись до інтимного місця між ніжками..наче натякнувши)) далі можна повторити все теж саме з руками (від кінчиків пальців)… потім можна перейти до ніжних поглажувань голови, вушок, шиї і навіть інколи обличчя, плечей, бюсту і так далі)…
    якщо ж чоловік дуже стомлений, заклопотаний, перегружений роботою і дуже напружений- тоді еротичний, розслабляючий масаж слід починати з плечей!! ніби як знімати всю напругу!
    Пишу з власного досвіду.

Как приготовить салат цезарь классический

Залишити коментар