Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Корисні поради, Краса > Ефективні вправи для схуднення ніг

Ефективні вправи для схуднення ніг

вправи для схуднення нігЯкщо вас пригнічує зайва повнота ваших ніг, то найбільш ефективним засобом боротьби з цим будуть фізичні вправи. Перш ніж почати виконувати вправи для схуднення ніг відповідно з першим ліпшим комплексом, оцініть масштаб власних проблем.

Вважається, що кращі вправи для швидкого схуднення ніг – це махи ногами. Однак надлишковий жировий прошарок вони, швидше за все, не приберуть. Для спалювання зайвих жирів необхідні більш енергоємні вправи. І врахуйте, що бажано тренувати не тільки ноги, але все тіло в комплексі, в результаті схудне і потрібна вас зона. Заняття проводіть 5 разів на тиждень. Три дні (понеділок, середа, п’ятниця) – кардіокомплекси, два дні – силові вправи. Обмежте прийом жирної їжі і простих вуглеводів, тоді цей комплекс вправ для схуднення ніг досить швидко дасть результат.
Для тренування вам буде потрібно будь тренажер, скакалка, кросівки для бігу. Якщо ви не знаєте де знайти хороші і якісні кросівки для бігу, то їх можна купити в магазине clasno.com.ua де представлений широкий асортимент жіночих кросівок по низьких цінах. Спочатку зробіть 5 хвилин розминки на тренажері, після 100 стрибків з скакалкою. Потім виконайте 50 швидких присідань (стопи паралельні один одному, живіт втягнутий). Знову тренажер протягом 5 хвилин, далі 100 стрибків з скакалкою і 50 будь-яких вправ для преса. Ці прості але ефективні вправи для схуднення ніг допоможуть швидко позбутися зайвих жирових відкладень. І звичайно зранку та ввечері кожного дня кілька км. пробіжки парком чи просто по вулиці в вашому районі.
Потім приступайте до силових вправдля схуднення ніг. Необхідний інвентар: гумова стрічка, гантелі вагою до 12 кг. Перш ніж виконати основні фізичні вправи – обов’язкова розминка протягом 5-10 хвилин (стрибки на скакалці або пробіжка).

Візьміть гантелі, руки опущені вздовж тулуба, живіт втягнутий, спина пряма, п’яти на підлозі. Починайте повільно присідати до положення «стегна паралельні підлозі». Зробіть 10-12 присідань, повторіть ще два рази, роблячи в перервах паузи не більше 30секунд. Далі йдуть ефективні вправи для схуднення ніг з гумовою стрічкою-амортизатором.
Закріпіть амортизатор на правій стопі, ліву ногу поставте на стрічку і зігніть в коліні. Починайте піднімати праву ногу якомога вище, потім повільно опустіть. Виконайте вправу 20 разів. Зробіть 3 підходи для кожної ноги.

вправи  для схуднення ніг

Встаньте на карачки, стрічку закріпіть під колінами. Ручка амортизатора кріпиться на стопі, нога повільно випрямляється назад і вгору. Зробіть 20 повторів, по 3 підходи для кожної ноги.
Прийміть вихідне положення стоячи, в руки візьміть гантелі. Виконайте випад однією ногою вперед, другий стоїть на носочку, її коліно злегка зігнуте. Починаєте згинати задню ногу в коліні, бажано до торкання коліном підлоги. Кут між стегном і гомілкою передньої ноги – 90 градусів. Виконайте 12 повторів для кожної ноги, три підходи.
Встаньте прямо, шкарпетки дивляться в різні сторони, ноги ширше плечей. Утримуєте гантель перед собою обома руками і починаєте присідати. Стегна в нижній точці паралельні підлозі, не прогинаються і тримайте сідниці напруженими. Мета вправи – відчути напругу внутрішньої сторони стегна. Виконайте 3 підходи по 12 повторів.
Як завершення комплексу вправ, виконайте розтяжку, щоб зняти тонус м’язів.

Залишити коментар