Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія > Догляд за шкірою після сонячного літа

Догляд за шкірою після сонячного літа

як правильно доглядати за шкіроюДогляд за шкірою – це тема, хвилююча всіх жінок і більшість чоловіків. Існують декілька типів шкіри: змішана, чутлива, нормальна, жирна та суха. Для кожного типу шкіри існують індивідуальні правила догляду, які залежать не тільки від її типу, але і від пори року. Після спекотного, сонячного літа, наша шкіра «готується до зими». Вона вимагає до себе підвищеної уваги і особливого догляду.

Безумовно, на шкіру сприятливо впливають косметичні процедури, проведені в косметичних салонах, а як можна в домашніх умовах зберегти шкіру в бездоганному вигляді.

Всі проблеми шкіри пов’язані з порушенням природного бар’єрного шару шкіри. Умовно його можна назвати «фільтром» шкіри, адже він контролює вологість шкіри, оберігає її від попадання всіляких вірусів, мікробів, забруднень.

У холодну пору року (осінь, зима) не слід чекати почервоніння шкіри, лущення, утворення вугрів і т.п., але і використовувати спеціальні косметичні засоби для профілактики «неприємностей» теж не рекомендується, так як це призводить до порушення бартерної захисту.як правильно доглядати за шкірою після літа

З приходом осені зростає потреба організму у вітамінах, а, отже, і шкіра потребує додаткової вітамінотерапії. Для вітамінізованих масок підходять практично будь-які фрукти і овочі.

Актуальная работа в сургуте и окргуе

Залишити коментар