Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Депресія – причина багатьох хвороб

Депресія – причина багатьох хвороб

депресія

як подолати депресію

Часто трапляється так, що однією з причин захворювання фізичного, (особливо часто подібне зустрічається у людей з хронічними формами)  є ​​душевна дисгармонія. Саме до подібного процесу зараховують і всюдисущу депресію, яка в останні два десятки років просто не сходить з вуст психологів, психіатрів і зі сторінок модних глянцевих журналів для жінок, які люблять себе.

Так чим же відрізняється одна депресія від іншої і взагалі, чи бувають якісь підвиди даного розладу?

Одним з найпоширеніших видів депресії є подібне захворювання (а це саме захворювання, а не легкий каприз, як було прийнято вважати в часи тургеневских вразливих дамочок) у підлітків і серед молоді. Причиною може послужити що завгодно: неувага з боку батьків, постійні знущання однолітків за значимого і не особливо приводу, особисті переживання, пов’язані з дружбою або любовними стосунками.

До підлітків в депресії потрібен особливий підхід, тому як не варто забувати, що ви маєте справу з ще не сіормованою підлітковою психікою і деякі моменти, що здаються дорослій людині звичайною нісенітницею, можуть привести молоду людину до нервового зриву або виснаження, а потім і госпіталізацією в лікарню.

А от з діагностикою в даному питанні набагато складніше, бо спеціальних медичних аналізів з цього приводу провести не можна. Виходом з ситуації стане сімейний похід до психолога (у деяких випадках на перший прийом батьки можуть прийти без сина, щоб порадитися з фахівцем самостійно). І тільки після особистої зустрічі психолог зможе винести остаточний діагноз, орієнтуючись на проведені психологічні тести та загальний стан пацієнта.

Наприклад, у багатьох хворих депресією спостерігаються однакові головні або шлункові болі, загальне сонливий стан, апатія до всього що відбувається навколо і власного життя, наплювацьке ставлення до придбаної з віком відповідальності, загальна втома і навіть думки про спробу суїциду. У такі моменти дуже важливо, щоб в депресії людину не залишили близькі та улюблені люди, всіляко підтримували і допомагали ввійти в нормальне русло повсякденності під наглядом досвідченого фахівця.

ЩОб позбутись депресії радять не зациклюватись проблемами та частіше займатись сексом. Адже вчені довели, що навіть оральный секс значно робить людину щасливішою та заряджає весь організм позитивними речовинами та енергією.

Залишити коментар