Ви знаходитесь тут: Головна > Краса > Чи завжди красиві рум’яні щоки?

Чи завжди красиві рум’яні щоки?

При накладенні рум’ян існують певні правила. По-перше, слід враховувати ваш вік – жінкам постарше рекомендується класти рум’яна вище до очей. Цей прийом допоможе приховати неглибокі зморшки. При молодій шкірі, навпаки, мішечки під очима не потрібно покривати рум’янами.

Спочатку слід накладати трохи рум’ян. Краще потім трохи додати.

За допомогою рум’ян можна коректувати форму обличчя.

Скористайтеся декількома порадами.

Кругле обличчя стане візуально більш подовженим, якщо рум’яна накласти на середину щоки і розтушувати до носа. Навпаки, якщо розподілити рум’яна від середини щік до вилиць, залишаючи більш світлим цент особи, воно здасться більш широким і округленим.

Якщо рум’яна накласти на западини щік, то худе довгасте обличчя здасться ще більш витягнутим. У цьому випадку краще підкреслити рум’янами верхню частину скул і віски.

Сухі рум’яна більше підходять для жирної шкіри, роблячи її більш матовою і гладкою. Однак, довше на обличчі тримаються жирні рум’яна. Але слід враховувати, що вони надають блиску, тому можуть підходити не всім.

Іноді в якості рум’ян жінки використовують губну помаду. Такий макіяж виглядає стильним – однаковий колір губ і щік підкреслює натуральність.

Враховуйте ці прості поради щоб відчувати себе більш впевнено і привабливо.

Свежие статьи на promstroyportal.com

Залишити коментар