Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія > Чому відпадають нарощені нігті?

Чому відпадають нарощені нігті?

як правильно наростити нігті

Ось і збулася ваша мрія – ви радісно виходите з салону краси, і на ваших руках красуються шикарні нарощені нігті, що перетворюють вас на справжню богиню. Але, проходить кілька радісних днів – і раптом нігті починаються відшаровуватися, і ви, перебуваючи в зовсім не райдужному настрої і зі злим блиском в очах, поспішайте до майстра з нарощування нігтів, щоб висловити ваше невдоволення його роботою.


Не поспішайте відразу звинувачувати майстра в непрофесіоналізмі – спочатку подумайте, а чи не з вашої  вини відбулося відторгнення цих прекрасних нарощених нігтиків? Так, так – і таке можливо. Чи вірно ви вибрали час для проведення даної процедури, і чи правильно ви до неї підготувалися? Нарощування нігтів – це ціла наука.

правильне норощування нігтів

норощування нігтів

Якщо ви за кілька днів або годин до нарощування нігтів довго тримали руки у воді – не сподівайтеся на те, що нарощені нігті довго протримаються. Перед процедурою нарощування нігтьова пластина не повинна бути просякнута вологою.

Ви вирішили прикрасити себе нарощеними нігтями, будучи застудженим? Ну що ж, тоді термін їх  носіння теж може неприємно скоротитися, особливо, якщо ви вирішили перемогти свою недугу за допомогою антибіотиків. У відповідь на їх прийом ваш організм почне виробляти ацетон, що і буде призводити до відвалювання нігтів.

У тому випадку, коли ви – щаслива мама, яка годує, чи ви тільки знаходитеся в хвилюючому очікуванні малюка, від нарощування нігтів краще відмовитися. Гормональний фон вагітних жінок і годуючих матусь також не сприяє довгому носінню нарощених нігтів.

Доведеться відкласти візит в салон краси і в тому випадку, якщо у вас критичні дні – як стверджують фахівці нігтьового сервісу і показує практика, нарощені в ці дні нігті жіночий організм швидко починає відторгати.правильне нарощування нігтів

норощування нігтів

Як бачите, причин відвалювання нарощених нігтів, не викликаних поганою якістю роботи майстра по їх нарощування, існує досить багато. Тому, милі дами, як ви вже, мабуть, встигли усвідомити, іноді термін носіння дивовижних у своїй красі нігтів залежить тільки від вас – подумайте про це і правильно виберіть час для проведення цієї чарівної процедури нарощування.

Мітки:

Источник: greenmaker.ru

Залишити коментар