Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Корисні поради > Бабусині рецепти здоров’я

Бабусині рецепти здоров’я

Бабусині рецепти здоров'я

Існує багато варіантів лікування хвороб очей – це очні краплі, всілякі примочки і промивання, спеціальні фізичні вправи для очей і розроблені фахівцями дієти. Бабусині рецепти здоров’я – ще один спосіб виправити дефекти зору, не вдаючись до операції. Бабусині рецепти здоров’я пропонують скористатися деякими порадами для профілактики і лікування очних захворювань.Бабусині рецепти здоров'я2

1.Промивайте хворі очі анісової настойкою.
2.Свежій гранатовий сік змішайте з медом і проваріть. З приготовленої суміші робіть примочки.
3.Якщо у вас виникли проблеми із зором, то рекомендується пити морквяний сік. Крім того, можна вживати Горобинову настоянку або з’їдати десять ягід свіжої горобини кожен день. Такий курс лікування розрахований на два тижні.
4.Відмінна лікувальними властивостями володіє відвар з трави очанки. Очі промивають відваром два рази в день, роблять примочки і випивають дві столові ложки. Замість відвару можна використовувати порошок трави очанки.Бабусині рецепти здоров'я
5.Хорошім профілактичним засобом очних захворювань є листя коріандру. Час від часу накладайте на очі кориандровое пов’язку.
6.Якщо ви заглянете в бабусині рецепти здоров’я, то дізнаєтеся, що для промивань можна використовувати свіжий сік конюшини.
7.Укропная вода – унікальний за своїми цілющими силам продукт. Відварити одну столову ложку кропового порошку в склянці води. Приготованим відваром робити для очей парові ванночки або просто промивати хворі очі 2 – 3 рази на день.
8.Самим дієвим ліками для профілактики і лікування очних захворювань є чорниця. Ягоду можна вживати в будь-якому вигляді.
Бабусині рецепти здоров’я допомагають усім!

1 коментар до запису “Бабусині рецепти здоров’я”

  1. Рома сказав:

    В семейных ссорах виновата человеческое безразличие. И ни какого здоровья для этого ни хватит. Вот к примеру у нас в семье произошёл скандал после того как мы уехав на море оставили одну без присмотра нашу бабушку (она очень старенькая и у неё проблемы с сердцем) и ей стало плохо.

Залишити коментар