Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Атопічний дерматит у дітей

Атопічний дерматит у дітей

Атопічний дерматитАтопічний дерматит у дітей досить серйозне захворювання, яке може ускладнити все подальше життя. Постійно роздратована нервова система, коли все свербить і запалюється, не витримує навантаження і призводить до неврозів. Однак у наш час атопічний дерматит у дітей лікується з успіхом. Атопічний дерматит – це спадкове хронічне захворювання шкіри.  Атопія за своєю природою це алерген в якомусь його прояві – алергія на ліки, їжу, пил, різні бактерії, віруси і так далі.

Атопічний дерматит у дітей найчастіше приводить до більш важких форм алергії, наприклад, до бронхіальної астми, алергічної нежиті, кропив’янки, починається у віці від трьох місяців до двох років. Проявляється у вигляді набряків, бульбашок, які потім лопаються, що призводить до утворення мокрих ділянок шкіри. У сухій формі атопічний дерматит у дітей проявляється у вигляді почервоніння шкіри, виступання висипки.Атопічний дерматит
Лікування атопічного дерматиту у дітей включає в себе цілий комплекс заходів, спрямований в основному на неприпустимість важких форм захворювання.
Надійним засобом в цьому комплексі є спеціальна гіппоалергенная дієта, при якій з раціону виключаються всі алергенні продукти харчування, з подальшим поступовим додаванням їх в їжу. Робиться все це строго під спостереженням лікаря.
Наступний фактор лікування атопічного дерматиту у дітей це зведення до мінімуму джерел алергії у зовнішньому середовищі. У будинку, наприклад, такими джерелами є м’які іграшки, килими, всі «пилозбірники», домашні тварини, рибки, кімнатні рослини так само є джерелом алергенів. Профілактика – щоденне вологе прибирання і провітрювання квартири, всі можливі джерела алергії (одяг, книги) зберігати суворо в закритих шафах.Атопічний дерматит
Атопічний дерматит у дітей лікується лікарськими препаратами, список ліків призначається тільки лікарем у запобігання прояву побічних дій ліків. Так само необхідно пам’ятати, що постійне вживання одних й тих  же ліків є звиканням і не робить ефективного впливу на організм.
Так само необхідно приділяти велику увагу догляду за шкірою, щоденне купання дитини протягом двадцяти хвилин не тільки очищає і зволожує шкіру, але і поліпшує позитивний вплив лікарських препаратів. Приготуванню води для купання так само варто приділити увагу. Вода відстоюється не менше півтори години, потім в неї додається окріп. Шампуні та інші миючі засоби застосовуються з нейтральним pH (5,5), не рекомендується використовувати мочалку. Після купання дитини шкіру сильно не витирати, а трохи промокнути і нанести засоби для догляду за шкірою з атопічним дерматитом.Атопічний дерматит
Пам’ятайте, що своєчасне лікування атопічного дерматиту у дітей при дотриманні рекомендацій лікаря і при правильному способі життя може позбавити від висипу, свербежу навіть при недолікованій атопії.

Мітки:

Залишити коментар