Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Алкоголь і здоров’я

Алкоголь і здоров’я

Алкоголь і здоров’я поняття сумісні? Або алкоголь та здоров’я таки не сумісні? Відповісти можна приблизно так:

1. знаючи міру можна пити, і тоді алкоголь і здоров’я будуть сумісні.
2. не знаючи міри пити не можна, тому що тоді алкоголь і здоров’я вже ніяк не поєднати.
Почнемо з хорошого: алкоголь і здоров’я будуть нерозлучні, якщо дотримуватися певних норм.
Наприклад, алкоголь і здоров’я будуть відмінно співпрацювати, якщо пити вино, здатне збагатити ваш організм мікроелементами, амінокислотами і вітамінами, без яких організм здоровим не буде. Як ви знаєте, невелика кількість вина надає загальнозміцнюючу дію. Хіба алкоголь і здоров’я несумісні? Алкоголь і здоров’я цілком сумісні!
Далі, алкоголь і здоров’я відмінно уживуться, якщо пити пиво в розумних дозах, воно збагатить ваш організм вітаміном В6 і знизить ризик розвитку серцево-судинних захворювань, захистить від раку, старіння, атеросклерозу, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера. Хіба алкоголь і здоров’я несумісні? Алкоголь і здоров’я сумісні!
І нарешті, алкоголь і здоров’я будуть бадьоро крокувати поруч, якщо пити горілку, яка відмінно знижує рівень холестерину в крові, що, безсумнівно, позитивно впливає на людей, що страждають захворюваннями серця і судин. Хіба алкоголь і здоров’я несумісні? Алкоголь і здоров’я сумісні!


Але, якщо, вибачте за банальність, пити без міри, то алкоголь і здоров’я будуть далекі один від одного.  Лікарі говорить, що цьому випадку алкоголь можна розглядати тільки як отруту, зауважте, добровільно і з величезним задоволенням випита  отрута. Він завдає найпотужніші удари по нашому організму, від нього страждають практично всі органи і відповідно всі фізіологічні процеси нашого організму, перероджуються тканини, а все це в комплексі призводить до різних захворювань і, найчастіше, незворотних процесів. Хіба алкоголь і здоров’я сумісні? Ні, в цьому випадку алкоголь і здоров’я несумісні!
Тост за здоров’я можна підняти лише невеликиим кухлем пива, келихом з 100 г вина або чарочкою в яку налито 30 г горілки. І тоді, алкоголь і здоров’ябудуть  поруч! Можна пити до дна за  здоров’я!

На сайте http://kes.com.ua/ вы узнаете все о лучшей эстетической стоматологии в Киеве..

Залишити коментар