Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Алергія на холод

Алергія на холод

Алергія на холодУ багатьох людей алергія на холод з’являється у вигляді крупної висипки, яка швидко висипає по поверхні тіла, утворюючи єдину «гусячу шкіру». Але треба визнати, що висип як швидко з’являється, так і швидко зникає, і залишається питання, що це було? А це була якраз алергія на холод, рідкісна, але влучна алергія.

Ми знаємо, що алергія – це така відповідна реакція організму на вплив зовнішніх чинників. Як правило ці фактори різні ліки, пилок рослин, бактерії, генетично-модифіковані продукти віруси, і т.д.
А сама по собі алергія на холод є як би несправжньою, псевдоалергенною, так як у відповідь на холод організм відразу ж виробляє медіатори алергії (гістамін), які люди, які страждають алергією на холод, і приймають за алергію.
Хронічні захворювання, такі, як пієлонефрит і тонзиліт можуть стати причиною алергії на холод. Найцікавіше тут те, що людина може не знати, що вона хвора такими захворюваннями.Алергія на холод

алергія на холод

Алергія на холод проявляється не тільки в холодну погоду, але і влітку, на протязі, при вітрі, після купання і так далі у вигляді висипки, нежиті, герпесу. Алергія на холод так само може стати причиною головного болю і спазму бронхів. Головний біль викликається спазмами судин мозку. Алергія на холод часто супроводжує нас в холодну погоду нежиттю, сльозоточіння, чханням з почервонінням очей, носа, почервоніння цих органів зникає, коли ми потрапляємо в тепло.
Поради та рекомендації як уникнути алергії на холод
У холодну погоду вдягатися тепліше, бажано в натуральні тканини, бавовна і шерсть, обов’язково носити головний убір, так можна вберегти голову від спазмів судин мозку. Промоклий одяг слід якнайшвидше зняти і надіти в тепле і сухе.
Застосовувати гігієнічну помаду – позбавляємося від облизування губ, яке призводить до їх розтріскування, і вберігає себе від хейліту. Відкриту шкіру можна змастити спеціальним кремом від холоду.
При появі алергічної реакції на холод (нежить, сльози), пощипувати щоки і ніс. Перед виходом з будинку можна прийняти противоалергенні ліки.
Краплі від нежиті найкраще застосовувати не більше трьох днів, інакше можна добитися розширення кровоносних судин носа, що призведе до його постійної закладеності, ліки викличуть звикання, від якого потім організму буде дуже складно позбутися.
Алергія на холод може бути супутником не тільки при хронічних захворюваннях, але і стресів, пам’ятайте про це, радьтеся з лікарем.

Мітки:

1 коментар до запису “Алергія на холод”

  1. Тетяна сказав:

    перший раз чую про таку алергію, цікаво було

Залишити коментар